Reference

Moje děti byly výukou Natálky nadšené. To nepřeberné množství nápadů, vzbuzení jejich zvědavosti a radostného objevování, že angličtina je zábavná, a přitom se opravdu intenzivně učí, si děti nesou dodnes. Angličtinu mají rády a nenechají si ji zkazit strohým školním přístupem. Díky za vaše hodiny!

Mgr. Veronika Svobodová
Adiktoložka

Firemní hodiny pod vedením Naty Stehlíkové pro mě byly velkým přínosem, oživila a doplnila jsem poznatky ze školy. Hodiny byly občas pojaty netradičně, zkoušeli jsme vařit různá jídla a popisovaly je včetně postupu. Tím jsme procvičili nejen slovní zásobu, ale i konkrétní gramatiku.

Ing. Hana Lebedová
Vedoucí laboratoře v Amylonu

Učím se u Naty třetím rokem angličtinu, přesněji řečeno anglickou konverzaci. Jsem už starší, tak už jsem pár lektorů vyzkoušela. Naty je jeden z nejlepších, jsem s ní moc spokojená. Má skvělý tvůrčí přístup, lekce jsou zábavné, svižné, různorodé. Zpravidla aniž to zaznamenám projedeme i gramatiku. Je to učitel plný energie, pohody a dobré nálady. Mám fajn pocit, že jsem se s její pomocí posunula v angličtině o pěkný kousek dál.

Mudr. Naďa Venosová
Zubní lékařka

S doučováním jsem začala kvůli svému povolání. Jsem zaměstnaná v hotelové restauraci, kde je nutná znalost anglického jazyka. Výuka angličtiny mě natolik chytla, že jsem u doučování zůstala. Naty v hodinách sloučila profesionální a přátelský přístup. Výuka je vždy zábavna, jelikož do ní zahrnuje i mé koníčky.

Lucie Nováková
Servírka

S Naty jsem strávil pěkných 136 vyučovacích hodin a musím říct, že mě z věčného začátečníka, který se bál mluvit, dostala na úroveň, kdy jsem mohl vycestovat do zahraničí a být zcela samostatný a v angličtině si vyřídit vše od odbavení na letišti až po komunikaci v hotelu, restauracích, dopravě apod. A to hlavní je, že mě to začalo vážně bavit. Na hodiny byla vždy výborně připravena a nikdy jsem se nenudil. Jako lektorka se dokáže plně přizpůsobit tempu a povaze studenta. Naty mohu jen vřele doporučit 🙂

Ing. Bohumil Marek
Ředitel zákaznické podpory