O nás

Anglicky s chutí!

Jsme rodinný tým s mnohaletou praxí v oboru. Předáváme jazykové zkušenosti a sdílíme nadšení z poznávání jiných kultur. Každý student pro nás představuje jedinečnou výzvu.

 

Naše motto: “Jediným učitelem hodným toho jména jest ten, který vzbuzuje ducha svobodného přemýšlení a vyvinuje cit osobní zodpovědnosti.” (J. A. Komenský)

m1

Natálie StehlíkováJazyková průvodkyně

Zobrazit info o lektorce

Proč jsem si zvolila toto náročné ale naplňující poslání? Od dětství miluji angličtinu a z vlastní zkušenosti vím, že špatný přístup učitele dokáže studenty zablokovat někdy i na celý život. Klasický systém bohužel často chrlí věčné začátečníky. To však není nutné!

V průběhu cesty k lektorování jsem se utvrdila v přesvědčení, že „škola hrou“ není jen otřepaný učebnicový slogan. V průběhu studia jsem strávila několik měsíců v Holandsku a nasála tam jejich kreativní školní systém. Poté jsem pár let působila na ZŠ, ale už tehdy jsem tušila, že chci učit jinak. Odstěhovala jsem se na pět let do Velké Británie, kde jsem se zapojila do dobrovolnického programu na základní škole v Londýně. Mezitím jsem překládala a soukromě vyučovala. Moje zkušenosti jsou pestré, od výuky v mateřské škole, v jednotřídce, na prvním i druhém stupni ZŠ, v JŠ, firmách, online.

Vším se jako červená nit táhne můj specifický kreativní přístup. Spíš než klasickou učitelkou se cítím být průvodkyní. Baví mě doprovázet děti i dospělé na cestě za jazykovým poznáním. Bude mi ctí být součástí i Vaší cesty.

mlejnek-aj

Jiří MlejnekSkype lektor

Zobrazit info o lektorovi

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.